Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

ANASAYFA

:

Hakkimizda

Giriş

AFYONKARAHİSAR POLİS MORAL EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ

 

TEŞKİLATIMIZIN İLK TERMAL TESİSİ

 
 
Afyonkarahisar Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü 20/03/2015 tarihinde İçişleri Bakanlığı kuruluş ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nün 11/11/2015 tarihli açılış onaylarına istinaden 15/12/2015 tarihinde hizmet açılmıştır. Tesisimiz, 66 oda, 132 yatak kapasiteli, 2 adet 90 ve 60 kişi kapasiteli toplantı salonu, 250 kişilik açık büfe ve isteğe bağlı alakart hizmeti veren  Restaurant, 250 kişilik nişan, düğün ve kokteyl ile toplu organizasyonlarda kullanılmak üzere  çok amaçlı  Salon, 100 kişilik Kafeterya, Vitamin Kafe, Spor Salonu, 4 adet Türk Hamamı, 20 adet Özel Aile Banyosu, 4 adet Sauna, Bay, Bayan Kuaförleri ve Yüzme Havuzundan oluşmaktadır.
 Konaklama içerisinde yararlanılan tesisimiz aktivitelerinden (Spor Salonu, Türk Hamamı, Sauna, Yüzme Havuzu) konaklama haricinde faydalanmak üzere 3, 6, 12 aylık üyelik sistemi kurulmuş olup ilgili yönetmelik gereğince çok cazip koşullarda hizmet sunulmaktadır. Konum itibariyle Şehir Merkezine ulaşımı kolay olmakla birlikte, İç Anadolu, Ege, Marmara ve Akdeniz Bölgelerinin kesiştiği bir noktadadır.
Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz, teşkilatımız personeline, şehit ailelerine, gazilere,  teşkilat personelinden onaylı vatandaşlarımıza, vazife malullerine, eş ve çocukları ile tüm kamu personeline tatil ve kurumsal olarak yapılacak  hizmet içi eğitim, seminer, çalıştay,  konferans, toplantı vb. etkinliklerde kaliteli  hizmet vermektedir. Sosyal ve kültürel ilişkilerin geliştirilmesini, pekiştirilmesini, moral ve motivasyon kazandırılmasını sağlayan, zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz rahat ve konforlu bir ortama sahiptir.
 
 
 

 

 
  • Polis Radyosu
  • Kurumsal E-Posta
  • Polsan
  • Emniyet Teşkilati Mensupları Hanımları Yardımlaşma Derneği
  • İçişleri Bakanlığı
  • BİMER
  • KGYS